Opinie klientów

83 komentarzy

  1. Polecam wszystkim dziewczętom bo warto, jeszcze raz pewnie sama się wybiorę i nauczę się nowego makijażu. Pozdrawiam ciepło .

  2. Na swoje urodziny dostałam bon podarunkowy od rodziców “na indywidualną lekcję makijażu”. Malowałam się już wcześniej, ale nie wiedziałam jakich kosmetyków używać do mojego typu ceru i jakie kolory do mnie pasują. Tego dowiedziałam się właśnie na lekcji. Pani Paula nauczyła mnie jak profesjonalnie wykonać różne typy makijażu w zależności od okazji. Dzięki zajęciom wiem już jak posługiwać się różem, bronzerem i rozświetlaczem, abym wyglądała ładnie i naturalnie, a nie tandetnie i słabo. Indywidualna lekcja makijażu, to lekcja na całe życie. Serdecznie polecam wszystkim, którzy nie wiedzą co kupić Mamie, koleżance czy siostrze. Prezent będzie w 100% trafiony. Pani Paula jest cudowna, ciepła i pełna energii. Czas upływa w miłej atmosferze, a głowę ma się pełną informacji. Na szczęście te informacje Pani Paula dodatkowo spisuje na kartce (pamięć jest dobra, ale krótka o czym wszyscy wiemy :)).
    PANI PAULO, BARDZO PANI DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁĄ LEKCJĘ, PRZEKAZANĄ WIEDZĘ I ROZMOWY 🙂

  3. Pani Paula jest przemiła i stwarza fajną atmosferę, a przede wszystkim robi świetny makijaż. U każdego potrafi znaleźć coś ładnego, co warto podkreślić, a defekty maskuje. Nie forsuje też na siłę swojej wizji, tylko konsultuje kolejne kroki, żeby efekt był nie tylko fajny, ale też byśmy czuły się dobrze po wyjściu od niej.
    Na pewno zgłoszę się do niej ponownie, także na lekcję makijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *