Opinie klientów

102 komentarzy

 1. Paula malowała mnie na mój ślub.

  Makijaż był naprawdę fantastyczny, delikatny, a jednocześnie podkreślający moją urodę. Na co dzień się nie maluję, stąd zależało mi na naturalnym wyglądzie.
  Nie byłam na makijażu próbnym, lecz kilka chwil z Paulą i wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

  Makijaż trzymał się rewelacyjnie mimo tłustej i kapryśnej cery. Nie był to tynk, a wszystko wyglądało jak należy.

  Bardzo dziękuję!

 2. Bardzo polecam lekcję makijażu u Pani Pauli. Dużo się nauczyłam.
  No i przede wszystkim mam wreszcie kosmetyki dobrane specjalnie dla mnie.
  Pani Pula to świetna – bardzo cierpliwa nauczycielka 🙂

 3. Bardzo polecam analizę kolorystyczną i lekcję makijażu z Paulą. Dużo się dowiedziałam i nauczyłam i bardzo miło spędziłam czas, aż żal było wychodzić.

 4. Z całego serca polecam lekcję makijażu u Pauli oraz analizę kolorystyczną ☺️ Przede wszystkim jest to świetny czas spędzony z niezwykle ciepłą, profesjonalną osobą, który jest jednocześnie genialną inwestycją w siebie. Po wizycie u Pauli miałam poczucie, że nie jestem już zagubiona w świecie kosmetyków i makijażu dziennego – wyszłam z konkretnymi umiejętnościami: umiem wykonać makijaż no-makeup, który można rozbudować do dziennego i płynnie przejść z niego do wieczorowego, dostałam kompletną listę kosmetyków skrojonym pode mnie – idealnie dopasowany podkład, puder, róż, bronzer, korektor i cienie – przy czym kosmetyki nie są w kosmicznych cenach. Jestem zaopatrzona w skrypt – ściągę, w którym rozpisana jest krok po kroku instrukcja wykonania makijażu, wraz z dokładnym rysunkiem cieniowania oka. Dzięki analizie kolorystycznej zupełnie inaczej będę podchodzić do kolejnych zakupów ciuchowych – wiem, jakie kolory działają na moją korzyść i szybko mogę wykluczyć regały, na których nie mam czego szukać Zaczęłam też zauważać, w jakich kolorach moja twarz wygląda na wypoczętą i promienną, a w jakich na zmęczoną i szarą. Po wizycie miałam poczucie zbudowania nowej wiedzy o sobie i poczułam się piękniejsza

 5. Paula jest profesjonalistką w każdym wymiarze.

  Ogromne wrażenie zrobiła na mnie analiza kolorystyczna. To jakby otwarcie nowego wymiaru siebie. Nagle okazuje się, że kolory które najczęściej wybieramy nie są najlepsze. Otrzymałam cenne wskazówki i bardzo szczegółową analizę w podsumowaniu spotkania. Jestem bardzo wdzięczna.

  Lekcja makijażu również była niesamowitą przygodą. W sposób precyzyjny i łatwy mam wytyczne jak wykonać makijaż. Świetne informacje i wsparcie w doborze kolorów i technik malowania. To był najlepszy prezent jaki otrzymałam od mojej Przyjaciółki.

 6. Doświadczyłam (bo tak to odbieram) przesympatycznego spotkania z Paulą. Pierwszy raz miałam przyjemność spotkać Paulę i był to czas owocny pod względem makijażu jak i rozmowy o naszym kobiecym świcie, w którym nam przyszło teraz żyć. Jestem w tzw przededniu analizy kolorystycznej, i już się nie mogę doczekać 🙂

 7. Miałam przyjemność korzystać z analizy kolorystycznej. Paula to profesjonalistka w każdym calu. Pierwsze wrażenie fantastyczne – bardzo otwarta i uśmiechnięta osoba, dzięki czemu spotkanie odbyło się w bardzo fajnej i luźnej atmosferze. Opracowane przez Paulę skrypty są bardzo szczegółowe i wyjaśniają szereg kwestii związanych zarówno z kolorystyką, jak i makijażem. Gorąco polecam i na pewno skorzystam z lekcji makijażu. Paula, dziękuję raz jeszcze.

 8. Indywidualna lekcja makijażu z Paulą to absolutny hit!
  Nie dość, że po wyjściu z salonu wyglądasz pięknie, to jeszcze nabywasz cenną wiedzę o tym, jak się malować, jakich produktów używać i jakich technik stosować, żeby efekt WOW nie był jednorazowy, a codzienny!
  Paula to fantastyczna osoba z dużym poczuciem humoru – tworzy luźną i ciepłą atmosferę.
  A studio na Brzozowej to wisienka na torcie – urocze!
  Lekcję polecam w 100%
  Paula, dziękuję! <3

 9. Raz jeszcze, po 1,5 roku, miałam przyjemność spotkać się z Paulą – tym razem na analizie kolorystycznej 🙂 Ogromnie polecam skorzystanie z takiego spotkania, ponieważ kolory, które nam pasują, to nie tylko – jakby mogło się wydawać – pewnego rodzaju fizyka czy matematyka 😀 😉 ale przede wszystkim to my sami 🙂 A w dobrze dobranych kolorach, ubraniach, będziemy czuli się tylko lepiej ze sobą i inaczej będą odbierać nas inni. To naprawdę tak działa! Paula, jak zwykle, jest fachowa, merytoryczna, uśmiechnięta i z klasą 🙂 bardzo miłe doświadczenie i początek wizerunkowej przygody, warto, POLECAM 🙂

 10. W sumie to skorzystałam już chyba ze wszystkich usług jakie oferuje Paula 🙂 Zaczęłam od lekcji makijażu, potem analiza kolorystyczna, analiza sylwetki i ostatnio były wspólne zakupy. Wszystkie te usługi były strzałem w 10 ! Paula jest super nauczycielką jeśli chodzi o makijaż. W prosty sposób tłumaczy jak osiągnąć piękną kreskę, co do tej pory wydawało mi się niemożliwe, dobiera kolory podkładu, różu czy cieni. Analiza kolorystyczna to świetna sprawa, bo dzięki temu zakupy są dużo szybsze i co najważniejsze trafione. Analiza sylwetki była dobrym uzupełnieniem analizy kolorystycznej, bo nie tylko kolor się liczy, ale też krój. I w końcu wspólne zakupy, które pozwoliły mi nabyć tylko takie ubrania, w których wyglądam i czuję się piękna 🙂 A wszystko to za sprawą Pauli, która jest świetną kobietą, wizażystką i stylistką 🙂
  Niejedne wspólne zakupy przed nami !
  Oczywiście wszystkim bardzo gorąco polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *