Opinie klientów

83 komentarzy

 1. Bardzo polecam indywidualny kurs makijażu, Paula pokazała triki za pomocą, których można stworzyć piękny i trwały makijaż. Po kursie przestałam się bać pudru, różu, oraz bronzera, których zawsze unikałam. A malowanie nie wydaje się już być takie trudne. Wielkim ułatwieniem jest lista niezbędnych kosmetyków w odpowiednich dla siebie odcieniach, którą dostałam po zajęciach. Uważam, że na taką lekcję powinna się wybrać każda kobieta, kurs nie tylko pokazał jak się malować, ale zwiększył świadomość własnej twarzy. A ja na pewno tutaj wrócę na analizę kolorystyczną. 😉

 2. Trafiłam do Pauli na indywidualny kurs makijażu z moją przyjaciółką.
  Kilku godzinna sesja nauki od podstaw przebiegła błyskawicznie, a profesjonalne podejście do nauki sprawiło, że i ja i przyjaciółka zaczęłyśmy malować się na co dzień!
  Paula potrafi swoją wiedzę przekazać w bardzo czytelny i prosty sposób, który daje niesamowite efekty.
  Z czystym sumieniem mogę polecić jej usługi.
  Dodatkowo Paula malowała mnie do ślubu. Makijaż był odpowiedni do okazji i bardzo trwały. Czułam się umalowana, a nie przemalowana.

  Paula jeszcze raz wielkie dziękuję!

 3. Pełen profesjonalizm, życzliwość i wrażliwość na potrzeby i wyobrażenia o wymarzonym makijażu. Rekomenduje, polecam i uwielbiam! Zawsze 100% zadowolenia! Dziękuje! zawsze magicznie odmieniasz mnie swoim makijażem:)

 4. Piękny i trwały makijaż, który bez żadnego problemu przetrwa całą noc!Rekomenduje, polecam i uwielbiam! Najlepsza i bezkonkurencyjna Paula!Profesjonalizm w każdym calu, a zadowolenie z efektu oferuje w pakiecie:) Dziękuje:)

 5. Bardzo fajne spotkanie. Największy plus za formę – najpierw rozmowa, potem pokaz “na żywym organizmie” czyli na mnie, a potem praktyka i oddanie pędzla w moje ręce:-) Na koniec pełna lista użytych kosmetyków. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w szkoleniu z Panią Paulą.

 6. Z czystą przyjemności mogę polecic lekcje u p. Pauli!! Ciepła,bardzo kontaktową osoba:) dokladnie przekazuje swoja wiedzę! Przy tym trorzy cudowną atmosferę do której chce się jak najszybciej wrocic:)!!
  Pozdrawiam zadowolona kursantka

 7. Spotkanie z Paulą było jak spotkanie z najlepszą przyjaciółką, która pomaga Ci nauczyć się więcej na temat makijażu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Nauczyłam się co czego stosuje się wszystkie pędzelki, kilku fajnych faktów na temat makijażu i dużo na temat prawidłowej aplikacji oraz dobierania makijażu do mojego typu urody. Bardzo podobało mi się również to, że kilka razy mogłam przećwiczyć nakładanie makijażu. Polecam wszystkim taką wizytę u Pauli – na prawdę warto!

 8. Paula w bardzo pozytywny sposób zmieniła moje zwyczaje ubraniowe i makijażowe. To, co mnie wyjątkowo ujęło, to fakt, że wprowadzenie rad Pauli nie wymagało ode mnie wywrócenia szafy, a makijaże, których się nauczyłam nie są bardziej czasochłonne od tych, które wykonywałam do tej pory. To była świetna inwestycja, teraz świadomie rozglądam się po
  półkach sklepowych, wiem, co podkreśli moje atuty, a co może wyglądać na mnie niekorzystnie. Przesłane materiały są wielka pomocą, a Paula jest bardzo otwarta i konkretna. Polecam wszystkim, na pewno skorzystacie!

 9. Pani Paula jest niezwykłą kobietą, która potrafi wydobywać piękno w sposób bardzo naturalny. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu, wiedzy i dzielenia się tym wszystkim w bardzo przystępny sposób ze mną. Spotkanie dotyczyło nauki makijażu oraz analizy kolorystycznej. Przede wszystkim ujęło mnie to, że jasno przedstawia kolejne czynności, sposób ich wykonania oraz również podpowiada, jak sobie poradzić, jeśli zrobimy coś “nie tak” w trakcie makijażu.
  Sugestie dotyczące kolorów pasujących do makijażu, ubioru są bardzo przydatne. Otrzymane po spotkaniu materiały są niezwykle cennym źródłem wiedzy i inspiracją w wydobywaniu własnego piękna.
  Reasumując, polecam wszystkim osobom spotkania z Panią Paulą. Naprawdę warto !!!!!!!!!
  Pani Paulo dziękuję 🙂

 10. I kolejna zadowolona klientka, czyli ja 🙂 Od Pauli dowiedziałam się, że z moim makijażem nie jest tak tragicznie, jak to sobie wyobrażałam 🙂 Dowiedziałam się, co podkreślać, a czego unikać. Bardzo podoba mi się technika malowania się pokazana przez Paulę – makijaż jest niezwykle subtelny, opiera się na niezbędnej ilości kosmetyków. Lekcja makijażu u Pauli to nie tylko nowe umiejętności, ale także solidny zastrzyk pewności siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *