Opinie klientów

83 komentarzy

 1. Polecam gorąco indywidualną lekcję makijażu: świetna atmosfera, profesjonalizm, spora dawka wiedzy i wskazówek. Paula pokazała mi jak szybko i efektywnie zrobić makijaż na różne okazje: codzienny “naturalny”, “do pracy”, na wyjście czy też na wystąpienia publiczne. Poradziła mi także jakie odcienie i kolory odpowiadają mojej karnacji – bardzo cenna rada, którą teraz wprowadzam w życie. Bardzo fajna sesja, którą teraz polecam znajomym.

 2. Polecam każdemu indywidualną lekcję makijażu u pani Pauli. Pani Paula rozmawia i słucha 🙂 Jest życzliwa i naturalna. W przytulnym salonie na Brzozowej poczułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo. Przyznałam się, że makijaż to dla mnie tabu a oferta kosmetyków na rynku i wiedza co do czego służy,…… to jak wyprawa na Marsa. Szukałam pomocy i trafiłam w dziesiątkę. Okazało się, że na lekcję malowania się nie jest nigdy za późno- u mnie okolica pięćdziesiątki…. Nie taki diabeł straszny 🙂 Pani Paula wyjaśniła mi wszystko krok po kroku, jak w pierwszej klasie podstawówki. Pokazała, powiedziała co, jak i dlaczego a następnie zachęciła do powtarzania……. Nie było łatwo ale jakoś poszło. Wyszłam bardzo zadowolona i pełna wiary. Pomyślałam……- może mam szansę na opanowanie warsztatu ? 🙂 Teraz, zakupiłam brakujące kosmetyki i codziennie ćwiczę. Pomaga mi w tym skrypt otrzymany po lekcji, który dokładnie opisuje kolejne czynności. Super ! Jestem przeszczęśliwa i wszystkim Paniom polecam spotkanie z panią Paulą. Nie warto tracić czasu na błędy skoro można otrzymać jasny plan i receptę. Pani Paulo, serdecznie dziękuję 🙂
  Ps. Kawa przepyszna 🙂

 3. Pełen profesjonalizm. Indywidualny kurs makijażu z Paulą przerósł moje oczekiwania. Nie tylko nauczyłam się jak własnoręcznie wykonać makijaż ale otrzymałam wiele wskazówek dotyczących kosmetyków (ich doboru i wykorzystania). Nauka była od samego początku dostosowana do moich indywidualnych potrzeb, preferencji oraz typu urody. Dzięki temu mam pewność, że makijaż dzienny i wieczorowy których nauczyła mnie Paula idealnie podkreślają moją urodę. Otrzymana lista zakupów i skrypt są świetnym dopełnieniem zdobytej wiedzy.

 4. Miałam przyjemność skorzystać z indywidualnej lekcji makijażu u Pauli. Rezultaty przerosły moje oczekiwania! Nie sądziłam, że w 2,5 godziny będę w stanie dowiedzieć się i nauczyć tak wiele. Przed spotkaniem nie malowałam się praktycznie wcale, ponieważ rezultaty wszystkich moich prób były niezadowalające. A z lekcji u Pauli wyszłam we własnoręcznie zrobionym, pełnym makijażu. Paulę cechuje profesjonalizm i serdeczność, ale to, co ją w istocie wyróżnia, to – moim zdaniem – umiejętność skutecznego przekazania wiedzy w praktyczny sposób. Nie stara się nauczyć miliona różnych rzeczy w krótkim czasie (co mogłoby się zakończyć fiaskiem), ale wyćwiczyć te najważniejsze.
  A do tego pomoc w wyborze konkretnych kosmetyków i gotowa lista zakupów. Jedyne, czego żałuję to to, że nie trafiłam do niej jakieś 15 lat temu, uniknęłabym wielu frustrujących chwil przed lustrem 🙂

 5. Lekcję makijażu zafundowałam sobie sama jako prezent gwiazdkowy i byl to strzał w dziesiątkę! Po wszystkich nieudanych (własnych) próbach z filmikami na you-tubie i masą źle dobranych w różnych drogeriach kosmetyków, spotkanie z Paula to czysta przyjemność. Wszystko jest pokazane, wytłumaczone i później namalowane 🙂 Bardzo fajna inwestycja w siebie i na pewno przy najbliższej okazji wrócę po więcej! Polecam!

 6. Polecam wszystkim lekcje makijażu z Paulą. W moim przypadku była to lekcja od podstaw, ponieważ wcześniej w ogóle się nie malowałam. Paula w miłej i bardzo swobodnej atmosferze pokazała jaki makijaż do mnie pasuje i wytłumaczyła, jak go robić. Jednocześnie stale miała na uwadze, moje odczucia. Wyszłam od niej bardzo zadowolona z listą na zakupy i w własnoręcznie wykonanym makijażu, w którym czułam się świetnie. Polecam!

 7. Paula od początku spotkania tworzy niesamowitą atmosferę – pełen profesjonalizm ale i niezwykła serdeczność. Wykonywanie makijażu własna ręka daje od razu praktykę – tego potrzebowałam żebym mogła makijaż odtworzyć sama.
  Prezentowanie makijażu oka na kartce, lista zakupów plus skrypt jestem oczarowana przygotowaniem i profesjonalizem.
  A po całej lekcji wyszłam z myślą – ależ extra babeczka!

  Indywidualna lekcja makijażu tylko u Pauli!!!!

 8. Szukałam długo wizażystki która: pracuje na bardzo dobrych kosmetykach, nie maluje każdej kobiety tak samo, bierze pod uwagę typ urody i rodzaj cery. Ma wizję, a do tego perfekcyjną rękę. I w końcu znalazłam Paulę:) za każdym razem makijaż wykonany bardzo profesjonalnie, dostosowany do okazji, dopracowany, a przede wszystkim mega trwały. W pracowni za każdym razem panuje bardzo sympatyczna atmosfera i serdeczne podejście Pauli do każdej Klientki. Polecam serdecznie, ja osobiście wrócę tam jeszcze nie raz.

 9. Super spotkanie na indywidualnym kursie makijażu. Profesjonalizm, otwartość Pauli spowodowały że bardzo przyjemnie spędziłam czas, a co najważniejsze uzyskałam pomoc po którą się zgłosiłam, czyli indywidualny dobór kosmetyków i nauka makijażu. Plus pyszna kawka. Polecam!

 10. Wspaniała osoba z ogromem wiedzy i cudownym temperamentem! Paula potrafi wspaniale poinstruować i pokazuje, że nie trzeba tony kosmetyków, by wyglądać z klasą. Analiza kolorystyczna zaś otworzyła mi szeroko oczy na postrzeganie swojego wyglądu i figury. Z chęcią wrócę na kolejną lekcję, bo to super inwestycja w siebie. Aż żal było mi wychodzić, a pokonałam do niej przeszło sto kilometrów. Jak uczyć się, to od najlepszej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *