Opinie klientów

91 komentarzy

 1. Bardzo serdecznie polecam indywidualną lekcje makijażu. U Pauli byłam razem z córką. Obie wyszłyśmy przeszczęśliwe z głowami pełnymi informacji na temat jak powinniśmy prawidłowo wykonać makijaż. Wszystko dostałyśmy krok po kroku zapisane na kartce i rozrysowane gdyby coś z głowy wyparowało. Bardzo miła i luźna atmosfera dzięki Pauli, która cierpliwie wszystko tłumaczyła i pokazywała. Oczywiście cały dzień chodziłyśmy pięknie pomalowane. Pozdrawiam Kasia z córką Asią

 2. Paula malowała mnie do ślubu. Makijaż był idealny! Dokładnie taki, jaki chciałam. Paula jest profesjonalna i doskonale potrafi podkreślić to, co najładniejsze.
  Świetnie zna się na swoim fachu, sama jest najlepszą reklamą swoich umiejętnosci. Zawsze wygląda jak milion $.

 3. Na indywidualnej lekcji makijażu nauczyłam się robić staranny, naturalny i dość szybki makijaż codzienny. Dowiedziałam się co mogę ulepszyć, jakie kolory są dla mnie odpowiednie i czego mam absolutnie ale to ABSOLUTNIE nie robić 🙂 Paulina tworzy świetną atmosferę w trakcie spotkania.
  Z czystym sumieniem gorąco polecam!

 4. Paula to przecudna osoba oraz ekspertka, która potrafi wiedzę przekazać w taki sposób, że praktyka jest czystą przyjemnością:) Wyobraź sobie, że uczysz się czegoś w super atmosferze i z pyszną kawą/ herbatą. Chce się wrócić!!

 5. Z pełnym przekonaniem polecam analizę kolorystyczną oraz indywidualną lekcję makijażu u Pauli. Była to moja trzecia profesjonalna analiza kolorystyczna, jakże różna od dwóch poprzednich (zupełnie nietrafionych). To Pauli udało się trafić i naprowadzić mnie na właściwe tory :). W końcu, powoli, małymi krokami odkrywam co mi w duszy gra. Stosując się do zaleceń przekonuję się co do kolorów, wreszcie wiem i czuję w czym wyglądam dobrze. Lekcja makijażu była wisienką na torcie. Dzięki przekazanym wskazówkom oraz idealnie dobranym kosmetykom, makijaż w końcu wygląda tak jak wyglądać powinien.

 6. Szczerze polecam spotkanie z Panią Paulą na nauce makijażu 🙂 Trafnie dobrane kosmetyki i narzędzia pracy (pędzle 😉 ), a także wiele cennych wskazówek i dodatkowa wiedza – co baaardzo rozjaśnia temat “jak właściwie wykonać makijaż”. Wszystkie uzyskane rady mogą być wykorzystane wielokrotnie w różnego rodzaju makijażach 🙂 Do tego Pani Paula jest uśmiechniętą i bezpośrednią osobą 🙂 Polecam gorąco!

 7. Bardzo sympatyczny czas spędzony z Pauliną. Mój cel został osiągnięty: samodzielnie potrafię wykonać staranny, elegancki a przede wszystkim piękny makijaż. Polecam

 8. Absolutnie polecam indywidualną lekcję z Panią Paulą.To prawdziwa profesjonalistka, a do tego bardzo miła i kontaktowa. Czas spędzony w studio mija szybko ale wskazówki i rady, które tam usłyszałam pozostały w mojej głowie i wiem, że mój makijaż zyskał drugie życie.Nauczyłam się również jak szybko zmienić makijaż dzienny w wieczorowy.Owocnie wykorzystany czas.;)))

 9. Zdecydowanie polecam indywidualną lekcję makijażu u Pauli każdej kobiecie. Maluję się dość mocno od wielu lat, wypracowałam (metodą prób i błędów) swój styl, więc sądziłam, że nic nowego już się nie nauczę. Nic bardziej mylnego! Paula pokazała mi w trakcie lekcji jakie błędy w makijażu popełniam i jakie one mają skutki dla mojego wyglądu. Wskazała lepszą dla mnie kolorystykę cieni. Paula to doświadczona i bardzo dobra makijażystka. Pozdrawiam, Karolina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *