Opinie klientów

102 komentarzy

 1. Miałam przyjemność uczestniczyć w analizie kolorystycznej i indywidualnej lekcji makijażu. Można pisać tylko w samych superlatywach- atmosfera, wiedza, informacje praktyczne…Wyciągnęłam sporo wniosków i na pewno wykorzystam je w życiu codziennym. Polecam wszystkim!!!

 2. Dziękuję za przepiękny weselny makijaż z 1 sierpnia. Przemiła dziewczyna z ogromnym wyczuciem stylu i kolorystyki oraz dobrymi kosmetykami dopasowanymi do rożnych potrzeb skóry. Makijaż przetrwał nienaruszony pół dnia i całą noc szaleństwa parkietowego.
  Bardzo pięknie dziękuję i polecam

 3. Dziewczyny! Lekcję makijażu miałam wczoraj. Nigdy wcześniej nie korzystałam z wiedzy profesjonalisty w kwestii makijażu i… bardzo żałuje. Oprócz tego, ze pani Paula dobrała odpowiednie kosmetyki, pokazała mi także jak malować poszczególne części twarzy, co wyeksponować, a co zatuszować. Wszystko w jasny i przystępny sposób. Lekcję polecam szczególnie młodym dziewczynom. Kilka poznanych trików pozwoli Wam uniknąć błędów przy robieniu makijażu. Żałuje, że sama zdecydowałam się tak późno. No ale lepiej późno, niż wcale. Zróbcie to dla siebie! Pani Pauli jeszcze raz bardzo dziękuję! 40-latka:)
  P.S. Po głowie chodzi mi już analiza kolorystyczna…

 4. Serdecznie polecam lekcję makijażu u Pani Puli. Zdobyłam cenne wskazówki jak podkreślić swoją urodę i które kolory dobierać aby wyglądać zdrowo i naturalnie. Na pewno wykorzystam te wskazówki w codziennym makijażu. Dodatkowo Pani Paula jest bardzo miłą, pełna entuzjazmu i optymizmu osobą. Gorąco polecam skorzystać samemu lub zrobić wspaniały prezent dla kogoś bliskiego.

 5. Miałam przyjemność uczestniczyć na indywidualnej lekcji makijażu u Pani Pauli i naprawdę było fantastycznie!
  Ze spotkania wyniosłam ogrom wiedzy,wiem już jakie błędy w makijażu popełniałam,a także nauczyłam się wykonywać makijaż dzienny jak i wieczorowy.
  Polecam z całego serca!

 6. Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w indywidualnej lekcji makijażu u Pani Pauli i muszę przyznać, że było to świetne doświadczenie. W końcu wyrzuciłam ze swojej kosmetyczki rzeczy, które kolorystycznie do mnie nie pasują, a czego wcześniej nie byłam świadoma.. nauczyłam się jak poprawnie wykonać makijaż dzienny i wieczorowy oraz jakie kosmetyki są dla mnie odpowiednie. W końcu wiem, do czego służą poszczególne pędzle i jak je poprawnie używać . Ponadto atmosfera całego spotkania była taka na luzie. Polecam z całego serca!

 7. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście 🙂 Polecam analizę kolorystyczną-niesamowicie dużo można się o sobie dowiedzieć.

  “Najpierw patrz na kolor, a dopiero potem na fason”- tego będę się trzymać. Teraz czas na zakupy, już nie mogę się doczekać 🙂

 8. Polecam wszystkim dziewczętom bo warto, jeszcze raz pewnie sama się wybiorę i nauczę się nowego makijażu. Pozdrawiam ciepło .

 9. Na swoje urodziny dostałam bon podarunkowy od rodziców “na indywidualną lekcję makijażu”. Malowałam się już wcześniej, ale nie wiedziałam jakich kosmetyków używać do mojego typu ceru i jakie kolory do mnie pasują. Tego dowiedziałam się właśnie na lekcji. Pani Paula nauczyła mnie jak profesjonalnie wykonać różne typy makijażu w zależności od okazji. Dzięki zajęciom wiem już jak posługiwać się różem, bronzerem i rozświetlaczem, abym wyglądała ładnie i naturalnie, a nie tandetnie i słabo. Indywidualna lekcja makijażu, to lekcja na całe życie. Serdecznie polecam wszystkim, którzy nie wiedzą co kupić Mamie, koleżance czy siostrze. Prezent będzie w 100% trafiony. Pani Paula jest cudowna, ciepła i pełna energii. Czas upływa w miłej atmosferze, a głowę ma się pełną informacji. Na szczęście te informacje Pani Paula dodatkowo spisuje na kartce (pamięć jest dobra, ale krótka o czym wszyscy wiemy :)).
  PANI PAULO, BARDZO PANI DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁĄ LEKCJĘ, PRZEKAZANĄ WIEDZĘ I ROZMOWY 🙂

 10. Pani Paula jest przemiła i stwarza fajną atmosferę, a przede wszystkim robi świetny makijaż. U każdego potrafi znaleźć coś ładnego, co warto podkreślić, a defekty maskuje. Nie forsuje też na siłę swojej wizji, tylko konsultuje kolejne kroki, żeby efekt był nie tylko fajny, ale też byśmy czuły się dobrze po wyjściu od niej.
  Na pewno zgłoszę się do niej ponownie, także na lekcję makijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *